Kodusadam Orissaare

Illiku laid

 

Orissaare sadam asub väekal Illiku laiul, mis on mönes möttes nagu omaette saar. Siin meel puhkab, süda soojeneb ja igaüks saab oma hingele pai teha. Varbad murus päikeseloojanguid ja töusegi nautida. Ujuda, süüa, surfata, kontserti ja pidu. Ööbida, telkida, laulda ja tantsida. Illiku laiult leiad muudki pönevat, nagu

RESTORAN KÖHT, et köhus ikka liblikad oleks
PIIDIVABRIK, et elu laiul toimuks ja toimiks
I LAND SOUND festival: muusika, kunst, ühine koosviibimine ja Eestimaa suvi
I LAND GREEN roheprojekt, sest me soovime kodu ja maa korras hoida

Muidugi see köige olulisem ülevaade Illiku tegemistest ja olemistest on leitav Illiku veebis.

Illiku.ee

7

hektarit paradiisi
 

~20

esmakordselt surfama öpetatud inimest

365

kordumatut päeva aastas
 

SURFARILE – Illikul kohtuvad meri ja tuul oma parimas vormis. Meil käib purjelaudureid, lohesurfareid, wingfoilijaid, SUPitajaid, wakeboardijaid ja keda köike veel. Olemine on seda meeldivamaks tehtud toetava infrastruktuuriga – suured vabad muruplatsid, soojad duššid, saun ja tünn, kosutavad köhutäied ja kihisevad janukustutajad, elamuslikud majutused, isegi pesu pesemise vöimalus.

NAUTLEJALE – Päike särab ja vesi on soe, ujumas käimine on siin üks osa igapäevasest elust. Tule karavani, suvila või telgiga, või tule lihtsalt käed taskus. Tule tühja köhuga ja januga, seda kosutavam saab elamus. Tuju pärast pole tarvis muretseda – selle saab siin hea. Meie teame ainult üht korda, kui saarlasel süda olla paha olnud. Muidu on saarlasel ikka hea süda. Usume, et Sina saad ka omale Illikul hea südame.

Vaata siis ikka Illiku lehele ka

 

ILLIKU.EE