Paat & Turvalisus

Meri on vöimas, tegutseb omaette, tuulte ja tsüklonite rütmis. Oleme inimestena mere körval nii pisikesed, et paratamatult peame merejumalasse austusega suhtuma. Sestap on meie tegevuste planeerimisel ja elluviimisel eelköige olulised just turvalisus ja keskkonna hoidmine. 

Oma teenuseid osutame värskelt uue kuue saanud RIB-tüüpi kaatriga, sellist tüüpi aluseid kasutavad ka näiteks merepäästjad, kuna see on väga töö- ja lollikindel ning praktiliselt uppumatu. Kaater on ümber kohandatud eelkõige veespordiga tegelemiseks, kuid samuti saab sellega edukalt kruiisida või väga kiiresti punktist A punkti B liigelda. 

Veetegevustel kasutame alati pääste- või sportveste ning vajadusel kiivreid ja kalipsosid. Enne merele minemist tutvume lühema ja pikema ilmastikuolude prognoosiga ning veendume kaatri töökindluses. Ühtlasi ei jäta me endast maha prügi ja toimetame ümbritseva keskkonnaga harmoonias. 

Ole Sinagi möistlik, ära tule merele liialt joogisena, ära jäta endast maha prahti ja suhtu endasse ja teistesse aupaklikult. Kohtumisteni!